Представлено найменший у світі 5G-телефон

Unihertz представила найменший у світі 5G-телефон Jelly Max.

Компанія Unihertz, відома своїми мініатюрними смартфонами, анонсувала новий гаджет у лінійці Jelly – Jelly Max. Новинка стане найменшим у світі смартфоном із підтримкою 5G. Про це повідомляє видання GizmoChina.

Хоча офіційні деталі поки зберігаються в таємниці, Unihertz опублікувала тизери, які дають уявлення про те, що чекає на майбутніх користувачів Jelly Max. Схоже, новинка буде оснащена сучасним дисплеєм з отвором для фронтальної камери. Також очікується наявність підекранного сканера відбитків пальців, що говорить про OLED-природу матриці.

Діагональ екрана залишається загадкою, але, судячи з тизер-картинок, вона варіюватиметься від 4 до 5 дюймів. Для порівняння: у попередньому смартфоні Unihertz – Jelly Star – використовувалася 3-дюймова панель.

На момент публікації новини Jelly Max не отримав сертифікатів 3C або схвалення Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю (CMIIT), необхідних для легального продажу смартфона в КНР. Відсутність цих документів свідчить про те, що Jelly Max, ймовірно, перебуває на ранніх етапах розробки.

Більше публікацій за темою