LG представила серію OLED-телевізорів із просунутим ШІ-чипом

Новинки підійдуть як для любителів перегляду кіно, так і для завзятих геймерів.

Південнокорейська компанія LG Electronics презентувала останню серію OLED-телевізорів власного виробництва, яка отримала назву LG B4.

Серія LG B4 4К представлена в розмірах 55, 65 і 77 дюймів. Усі новинки оснащені OLED-панелями, забезпечуючи глибокий чорний колір і насичені кольори, створюючи яскраві враження від перегляду контенту.

Нейрочип Alpha 8 AI автоматично оптимізує налаштування зображення залежно від відображуваної картинки. Любителі кіно оцінять підтримку телевізорами таких технологій, як Dolby Vision і Atmos, що створюють вдома атмосферу кінотеатру.

Представлені ТВ підійдуть і для кіберспорту, і для звичайних любителів комп’ютерних ігор. Час відгуку матриць у ТВ становить лише 0,1 мс, а частота оновлення досягає 120 Гц. Також заявлена сумісність з NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium і VRR – технологіями, що усувають розриви екрана під час геймінгу.

У новинках присутня безліч інтелектуальних функцій, таких як Amazon Alexa, Apple AirPlay і Google Assistant. Крім того, разом із ТБ користувачі отримують доступ до більш ніж 300 безплатних каналів за допомогою LG Channels або до преміумконтенту через потокові сервіси.

Ціна та доступність

Вартість телевізорів із серії LG B4 4К починається від 1699 доларів (~68 888 грн). В цей час LG пропонує додаткову знижку на 55-дюймову модель, віддаючи її за 1499 доларів (~60 777 грн).

Більше публікацій за темою