Представлено першу безшумну клавіатуру – на її створення знадобилось п’ять років

У світі комп’ютерної периферії з’явилася унікальна новинка – електромісткісна клавіатура Seneca, створена ентузіастом Раяном Норбауером. Як повідомляє Tom’s Hardware, це перша у світі клавіатура з повною відсутністю шуму при натисканні клавіш.

Головною особливістю Seneca став застосований розробником новаторський дизайн безшумних стабілізаторів, над яким Норбауер працював протягом п’яти років. За його словами, йому довелося повністю винайти ці компоненти, щоб досягти абсолютної тиші при друку. Користувачі не почують жодного клацання під час роботи з клавіатурою, що робить її ідеальним рішенням для тих, хто працює вночі й не хоче турбувати оточення.

Seneca виконана у ретро-футуристичному дизайні з білим корпусом та сірими клавішами. На відміну від багатьох інших клавіатур, в ній відсутня клавіатура з цифровим блоком (Numpad). Попри відносно компактні розміри, вона однаково підходить як для ігрового використання, так і для продуктивної офісної роботи.

Утім, головним здивуванням для багатьох стане висока ціна новинки – $3400. За таку суму можна зібрати потужний ігровий ПК та придбати інші аксесуари. Очевидно, Seneca розрахована на багатих естетів, для яких безшумність при друку є визначальним критерієм.

Старт продажів безшумної клавіатури заплановано на літо поточного року.

Більше публікацій за темою