Представлено електровелосипед для людей віком 50+

Транспортний засіб розганяється до 32 км/год і може проїхати 200 км на одному заряді.

Виробник електровелосипедів із Колорадо Optibike випустив версію свого потужного позашляхового електровелосипеда R17 з карбоновою рамою, призначену для перегонників, старших за 50 років, і «створену для довговічності та надійної керованості», повідомляє New Atlas.

За словами засновника компанії Джима Тернера, з віком відбуваються три основні метаболічні зміни: ми втрачаємо м’язову масу, набираємо вагу, а максимальне споживання кисню знижується. Усе це призводить до зниження здатності підійматися на пагорби й долати великі відстані. У перегонника у віці 60 років може бути на 30% менше силових здібностей, ніж тоді, коли йому було 30. Якщо враховувати збільшення маси тіла, 60-річній людині знадобиться потужніший електровелосипед, ніж 30-річній.

Електровелосипед Riot побудований на базі двигуна середнього приводу PowerStorm MBB потужністю 750 Вт з кращим у своєму класі крутним моментом 190 Нм для подолання крутіших підйомів без необхідності постійного перемикання передач. Riot може розганятися до 32 км/год на п’яти рівнях потужності.

Велосипед оснащений двостороннім датчиком крутного моменту, який реагує на натискання педалей, а не на частоту обертання, і може бути налаштований з касетою і перемикачем або 14-швидкісною втулкою Rohloff з внутрішнім редуктором. У будь-якому разі, Riot оснащений ланцюговим приводом, тому потрібне деяке технічне обслуговування.

Внизу встановлена містка батарея 52 В/1630 Втч, що забезпечує запас ходу до 202 км на одній зарядці за швидкості 32 км/год чи до 290 км зі швидкістю 24 км/год. РК-дисплей з підсвічуванням на кермі відображає ключові дані про поїздку вдень і вночі, а спортивні елементи управління дають змогу регулювати підтримку двигуна.

Міцна на вигляд рама опускається на висоту 28 дюймів і виготовлена з вуглецевого волокна. Є амортизаційна вилка RockShox і пневматичний амортизатор Fox – обидва забезпечують хід 170 мм, що поглинає бездоріжжя. Підсідельний штир з відкидним верхом дає змогу прибрати сідло на складніших ділянках пригоди.

У характеристиках вказані 27,5-дюймові диски з шинами товщиною до 2,8 дюйма. Надійну гальмівну здатність забезпечують чотирипоршневі гідравлічні дискові гальма з ротором діаметром 223 мм спереду та діаметром 203 мм ззаду. За додаткову плату можна замовити вбудовану світлодіодну фару на 2700 люмен і світлодіодний задній ліхтар, а також крила, бічну підніжку і кріплення для причепа.

Riot має стартову ціну в $14 400 (~560 тис. грн).

Більше публікацій за темою