Представлено електрочовен із функціями автобудинку

На воді це шикарний засіб пересування, на суші – затишний будинок, який можна причепити до машини.

Компанія з Туреччини Sealvans представила електричний човен у форматі причепа, який можна використовувати як автобудинок. Про це повідомляє Electrek.

Розробники створили два варіанти човна. Довжина першої моделі склала 4,2 метра, другої – 7,5 метра. Човни випускають із бензиновим двигуном і електричним. В останньому випадку місткість батареї – 8960 Втг.

Вантажність великого електротяга сягає 3000 кг. Він розвиває швидкість до 13 вузлів на двигуні потужністю 50 к.с. Для керування потрібен спеціальний дозвіл. У меншого човна потужність двигуна становить 10 к.с., для нього не потрібен особливий морський сертифікат.

Усередині кожного варіанта встановили панорамне скло. Для оздоблення використовується штучне і справжнє тикове дерево. Серед зручностей – електрична плита, холодильник і газова духовка, ортопедичні матраци та телескопічні столи. У ванній кімнаті розмістили душову кабіну і морський унітаз.

Вартість молодшої моделі починається від €28000. Старшу продають за €58500. Ціна виявиться вищою, якщо майбутній власник захоче придбати якісь додаткові послуги для човна.

Більше публікацій за темою