Китайські вчені представили першу у світі “дитину” з штучним інтелектом

- Advertisement -

Учені з Китаю заявили, що створили першу у світі дитину зі штучним інтелектом (ШІ). Про це пише видання South China Morning Post.

Наукова фантастика тепер стала реальністю зі створенням “Тонг Тонг”, дівчинки, яка є першою у світі віртуальною сутністю ШІ, – йдеться в публікації.

Проєкт “Тонг Тонг”, або “Маленька дівчинка”, був представлений на виставці “Кордони технологій загального штучного інтелекту”, що проходила в Пекіні з 28 по 29 січня під егідою Пекінського інституту загального штучного інтелекту (BIGAI).

Як розповіли творці ШІ, проєкт має поведінку та здібності, які відповідають трирічному малюкові. Крім того, ШІ здатний до автономного навчання і може демонструвати рівень емоційної залученості, чого раніше не спостерігалося. Наприклад, “Тонг Тонг” може відрізняти добро від зла, висловлює своє ставлення в різних ситуаціях.

Одна з головних особливостей, яка відрізняє “маленьку дівчинку” від інших ШІ, полягає в тому, що вона має здатність самостійно призначати собі завдання на основі своїх власних цінностей та ідеалів, пише South China Morning Post.

- Advertisement -

Більше публікацій за темою